Paykwik Satın Al

Paykwik Satın Al

Sınırsız limit ve sınırsız güvenilir alışveriş imkanı.

Paykwik Satın Al

Paykwik satın al! Kredi kartlarının sağladığı hizmetlerin yanında oldukça tehlikeli olabildikleri artık su götürmez bir gerçektir. Bu nedenden dolayı alternatif olarak bilinen kartların kullanım sayısı giderek artmaktadır. Ön ödemeli sanal kart olarak tarif edilen bu kartların birçok önemli hizmet ve olanağa sahiptir. Tek kullanımlık olması güvenlik sorununun ortaya çıkmasını engelleyen ilk husustur. Çünkü yaşanabilecek her türlü risk böylelikle minimum seviyeye inmektedir. Ayrıca kartın sahip olduğu şifreleme tekniğinin de oldukça iyi olması kırılmasını imkânsız hale getirmektedir. Ön ödemeli olması da bir başka önemli noktadır. Böylelikle Paykwik satın al işleminden sonra kart şifresinin ele geçirilmesi durumunda bile yüksek tutarlarda bir kayıp olması söz konusu değildir.

Ayrıca Paykwik satın al işleminden sonra yapılacak her türlü alışveriş bilgisi de kullanıcıya ait kişisel bilgilere benzer bir şekilde bilinmemektedir. Kartın veri depolama özelliğinin olmaması sanal takibini de zorlaştırmaktadır. Bu durumda başta kart dolandırıcıları olmak üzere kötü niyetli kişiler tarafından cazip olmasını engellemektedir. Ayrıca güvenli yapısının dışında hız ve basitlik de bulunmaktadır. Kart şifresinin girilmesinden sonra bir dakika içinde istenilen ürün satın alınabilmektedir. Bu durumda çok daha kolay olmasını sağlamaktadır. Kredi kartlarında bulunan birçok formun arka arkaya doldurulma durumu burada olmamaktadır.

Herhangi bir nedenden dolayı kartın içinde bulunan tutar nakit olarak da alınabilir. Paykwik satın al işlemine benzer olan bozdurma işlemi de yine internet siteleri üzerinden yapılmaktadır. Ancak bu işlemin güvenilir açıdan zararlarının olabilmesi mümkündür. Bu nedenle bilinen siteler aracılığı ile yapılması tavsiye edilmektedir. Kart şifresinin verilmesi gerekli olduğundan kart alımı yapılan site olması daha iyi olacaktır. Bu işlemde öncelikle kart içinde bulunan tutar hesaplanmaktadır. Daha sonrasında döviz kuruna göre çevrilmektedir. Çevrilen tutarın hepsi kullanıcının belirttiği hesaba kısa sürede gönderilmektedir. Bu gönderim işlemi bittikten sonra kişi bilgilendirilmektedir.