Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/paykwikkart/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
Paykasa | Paykwik Kart - Ucuz Paykwik - Paykwik Al

Paykasa

Paykasa

Hızlı ve güvenilir alışverişin diğer bir adı.

Paykasa Kart

paykasaİnternet ortamında yapılabilecek alışverişlerde kullanımı mümkün olan ön ödemeli sanal kartlardan bir tanesi olan Paykasa, güvenli olmasının yanı sıra aynı zamanda hızlı ve pratik olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Genellikle kullanılan kredi kartlarına oranla çok daha kapsamlı bir şifreleme tekniğine sahip olmasından dolayı ele geçirilmesi söz konusu olmamaktadır. Bununla birlikte ön ödemeli bir sanal kart olmasından dolayı da fiziksel bir kart özelliği taşımamaktadır. İnternet siteleri üzerinden alımı yapılan Pay kasa kartların kişisel özelliği de yoktur. Bundan dolayı alım işlemlerinde hiçbir bilgiye gereksinim duyulmamaktadır. Euro cinsinden tutarlara sahip olan kartlar arasında istenilen alınabildiği gibi, alım işlemi sırasında ücretlerde tutarlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kartların ücretleri dışında herhangi bir gerekçeye bağlı olarak ek ücret talebi söz konusu değildir. İnternet ortamında birkaç dakika içinde satın alma işlemi yapılan Paykasa kartların kullanımı da hemen başlamaktadır.

Tek bir pin kodu ile kartın kullanımı mümkün olmaktadır. Sayıları on binleri bulan online alışveriş sitelerinde geçerli olan ön ödemeli sanal kart Paykasa ile her türlü ürün alınabilmektedir. Ürün alım işlemlerinde pin kodunun belirtilen yere yazılması yeterli olmaktadır. Bunun dışında kartı kullanan kişiye ait herhangi bir bilginin istenmesi gibi bir durum yoktur. Kişisel olmamasından ötürü kartın kim tarafından kullanıldığının da bir önemi bulunmamaktadır. Ayrıca kart ile yapılan işlemler takip edilememektedir. Bu durum kişinin güvenliği açısından önemli olurken aynı zamanda çok daha rahat bir şekilde kartın kullanılmasını beraberinde getirmektedir.

Güvenlik özelinde hiçbir soruna sahip olmayan Pay kasa, kolay ve pratik bir kullanımda vaat etmektedir. Kredi kartlarına oranla çok daha hızlı bir şekilde işlemlerin yapılmasının yanında saniyeler içinde onay alınmaktadır. Ön ödemeli kart olmasından dolayı bakiyenin tamamen bitmesi durumunda kart iptali gerçekleşmektedir. Böylelikle kartın bir daha kullanılabilmesi imkân dahilinde değildir. Güvenlik gerekçesiyle de yapılan bu işlemle birlikte kısa süreli kullanım sağlayan Paykasa kartların güvenlik açıkları ortadan kaldırılmaktadır. Tekrar kullanım için siteler üzerinden farklı bir kartın alınması mümkün olmaktadır. Ancak aynı kartın tekrar kullanıma sokulabilmesi söz konusu değildir. Daha fazla bilgi ve satın almak için sağ alt köşede müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek satın alabilir veya daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.