Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/paykwikkart/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
Astropay | Paykwik Kart - Ucuz Paykwik - Paykwik Al

Astropay

Astropay

En çok tercih edilen sanal kartlar arasında yerini alan sanal kart.

Astropay Kart

astropayİnternet üzerinden yapılan alışverişlerin büyük bir bölümünün kredi kartları üzerinden yapılması güvenlik açısından önemli bir zaafiyetide ortaya çıkarmaktadır. Bilhassa kredi kartlarını hedefi haline getiren dolandırıcıların kredi kart şifre çözmelerinde uzman haline gelmeleri bu durumu tetiklemektedir. Bu nedenle kişiye ait birçok bilginin yanı sıra önemli bir oranda limiti olan kredi kartlarının birer tehlike haline geldikleri bilinmelidir. Bu nedenle azımsanmayacak sayıya sahip birçok kişinin güvenlik sebebiyle internet üzerinden alışveriş yapamadığı da görülmektedir. Bu amaçla üretilen kartlardan bir tanesi olan Astropay Card sahip olduğu özelliklerden dolayı hızlı bir şekilde yaygınlaşmaktadır.

Öncelikle bilinmelidir ki Astropay kart al sanal bir karttır. İnternet sitelerinden temin edilmekte ve birçok farklı sitede kullanıma müsaittir. Ancak bazı dolandırıcılık olaylarının yaşanmasından dolayı da alım sırasında dikkatli olunması tavsiye edilmektedir. Kaliteli ve güvenilir olduğu bilinen siteler aracılığı ile alınması çok daha sağlıklı olacaktır. Kartın alımı ve kullanımı sırasında kişiye ait hiçbir bilgiye de gereksinim duyulmamaktadır. Bu sayede kişisel bir kart olma özelliği yoktur. Kullanılan kişinin de kim olduğu önemli olmamaktadır. Tek bir şifre ile kullanılan kartın ön ödemeli olması da önemli bir başka husustur. Kartın içinde bulunan dolar cinsinden olan tutarın dışında bir ödeme yapılmasını olanak tanınmaktadır. Tutarın bitmesi halinde de kart şifresi devreden çıkmaktadır. Kartı tekrar kullanmak isteyen kişilerin yeni bir kart alımı gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Ayrıca internet alışverişinde kullanımı da oldukça pratiktir. Sanal kart şifresinin belirtilen yere girilmesinden birkaç dakika sonrasında işlem gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı da kartın içinde bulunan tutarın nakit olarak da çekilmesi mümkündür. Bozdurma işlemi ile tutar kura göre çevrilir ve kısa bir zaman diliminde kişinin belirttiği hesaba aktarılmaktadır.

Satışını yapan firmamızın web sitesi üzerinden kolayca satın alabilirsiniz yapmanız gereken sağ alt köşede canlı destek temsilcisine yazmak temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır satın alam işleminde kimlik, kişisel bilgiler, adres ve üyelik gerektirmez fiziksel kart olmadığından haftalarca kargo beklemek yok birkaç adımda ve bir dakikada dilediğiniz limitte satın alabilirsiniz. Kalan bakiyenizin süresi geçmez dilerseniz kalan bakiyenizi bozdurma hakkına sahipsiniz aynı şekilde temsilciyle iletişime geçerek astropay bozdurma işlemi yaparak zarar etmeden kalan bakiyenizi hesabınıza alabilirsiniz.

Yeni bir kullanıcı iseniz lütfen temsilcilerimizle iletişime geçiniz temsilcilerimiz sizlere 7 gün 24 saat online canlı destek hizmeti sunmaktadır tüm sorularınızı temsilcilerimize yöneltebilirsiniz satın almadan bozdurmaya ve sizlere temsilcilerimiz yardımcı olacaktır.